Odśnieżanie dachów Poznań

Śnieg zalegający na dachach budynków może prowadzić do groźnych wypadków i stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Systematyczne usuwanie śniegu z dachu zapewnia komfort i bezpieczeństwo. W odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania naszych klientów, oferujemy profesjonalne odśnieżanie dachów. Posiadamy bogate doświadczenie i niezbędny sprzęt. Dzięki temu pracujemy skutecznie, nieinwazyjnie i bezpiecznie – to czyni z nas odpowiednich ludzi do państwa zlecenia. Odśnieżanie dachu dopasowujemy  indywidualnie do rodzaju, konstrukcji i powierzchni zadaszenia.

Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów nigdy nie było takie proste

Zadbaj o bezpieczeństwo w obrębie swojego budynku i wybierz nasze usługi – zapewniamy, że po skończeniu pracy państwa dach będzie w 100% odśnieżony w bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Zajmujemy się odśnieżaniem dachów rozmaitych obiektów o różnych wielkościach. Odśnieżamy dachy sklepów, hal produkcyjnych, fabryk, stacji benzynowych, banków, restauracji, hoteli, lodowisk i obiektów widowiskowo-sportowych. Nie zapominamy też o mniejszych dachach – odśnieżamy również dachy domów prywatnych. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe i cykliczne. Realizujemy zlecenia zarówno bardzo małe, jak i duże – żadne państwa zlecenie nie zostanie pozostawione bez odzewu.

Odśnieżanie dachu wykonane przez profesjonalistów – sposób na bezpieczną przestrzeń wokół obiektu

Odśnieżanie dachów i usuwanie śniegu to dla nas żaden problem. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz grupą doświadczonych fachowców gotowych do szybkiego wykonania zlecenia. Podczas pracy stosujemy wszystkie możliwe zabezpieczenia i wymagane przepisami środki bezpieczeństwa – to jest dla nas najważniejsze. Nie zapominamy też o zadowoleniu Klienta. Poza doskonałą jakością prac, gwarantujemy również atrakcyjny cennik odśnieżania dachów, który ustalany jest indywidualnie – w zależności od wielkości dachu i trudności zlecenia.

Nie tylko usuwanie śniegu z dachu

W Alpinist Clean zajmujemy się również innymi usługami, które przydać się mogą nie tylko zimą. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli są państwo zainteresowani myciem okien lub interesuje państwa czyszczenie kostki brukowej. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli są państwo zainteresowani jakąkolwiek z tych usług. Zapewniamy, że odśnieżanie dachu będzie wykonane profesjonalnie i w całości – mamy do tego odpowiednie narzędzia, dzięki którym zlecenie wykonamy szybko i bez zagrożenia dla osób znajdujących się pod dachem.

Alpinist-Clean

Kontakt

Alpinist-Clean
ul. Komorowskiego 6/160
63-100 Śrem
NIP: 785 - 16 - 85 - 585