Czyszczenie dachów

Każda dachówka z biegiem czasu traci swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Dzieje się tak dlatego, że dach to taki element budynku, który wystawiony jest na wszystkie możliwe negatywne czynniki eksploatacyjne: zanieczyszczenia atmosferyczne, oddziaływanie promieni UV, wodę, wysokie i niskie temperatury, zalegający śnieg, liście itp. Wszystko to powoduje, że nasz dach szybko się starzeje i dodatkowo zaczynają porastać go glony, pleśnie, mchy i co najgorsze różnego rodzaju grzyby. Wygląd takiego dachu na pewno nie będzie ozdobą Państwa domu lub budynku.

Czyszczenie dachów

Profesjonalne mycie dachów w Poznaniu

Proponujemy Państwu kompleksową usługę czyszczenia dachu, dzięki której pozbędą się Państwo wszelkich zabrudzeń z dachu. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, którą możemy potwierdzić samymi pozytywnymi opiniami naszych klientów. Czysty dach nie tylko pozwoli na cieszenie się nowym, świeżym wyglądem domu, ale też sprawi, że cała okolica wyglądać będzie lepiej. Dach, szczególnie w przypadku, gdy jest pochyły, jest częścią domu, która najbardziej rzuca się w oczy. Dlatego warto o niego zadbać poprzez regularną konserwację i czyszczenie.

Jesteśmy fachowcami, dlatego w naszej pracy używamy narzędzi dla profesjonalistów, które wykorzystywane przez naszych wykwalifikowanych operatorów dają świetne efekty. W naszej pracy wykorzystujemy:

  • Profesjonalne myjki ciśnieniowe Karcher.
  • Odpowiednie środki czyszczące, które nie mają negatywnego wpływu na pokrycia dachowe.
  • Miękkie szczotki, których włosie nie uszkadza powłoki na dachówkach.

Mycie dachów – cennik

Niestety, nie możemy określić jednego cennika mycia dachów, gdyż wycena takiej usługi jest skomplikowana i zależy od wielu czynników, takich jak np. wielkość powierzchni, czy trudność dostępu. Zapewniamy jednak, że umyjemy każdą powierzchnię, bez względu na to, czy wykonana jest z blachy, dachówki, czy blachodachówki. Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną prac renowacyjnych dachu, zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową, e-mail, czy też telefon. Wstępną wycenę wykonamy przez telefon – wystarczą nam podstawowe informacje.

Alpinist-Clean

Kontakt

Alpinist-Clean
ul. Komorowskiego 6/160
63-100 Śrem
NIP: 785 - 16 - 85 - 585