Fachowe mycie szyb w Poznaniu

Alpinist Clean jest firmą, która zajmuje się przede wszystkim myciem okien na wysokości, dlatego mycie szyb jest również w naszej ofercie. Nasze usługi wykonujemy na terenie wielkopolski, więc bez problemu dojechać możemy do Poznania, Środy Wielkopolskiej, czy Leszna. Możemy państwa zapewnić, że czyszczenie szyb będzie wykonane przez naszą firmę w fachowy sposób z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i życzeń klientów.

Mycie szyb wykonane przez profesjonalistów

Nasza ekipa została dokładnie przeszkolona pod kątem mycia szyb, renowacji budynków, a także obsługi klienta, dlatego nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek nieporozumieniach. Jednak nawet najwięksi fachowcy w swojej branży nie zrobią nic bez odpowiedniego sprzętu przeznaczonego dla ekspertów. W naszej pracy wykorzystujemy nie tylko sprzęt alpinistyczny, który pomaga nam w czyszczeniu szyb na wysokości dziesiątek metrów, ale też podnośniki. Szczególnie często eksploatowany jest przez podnośnik koszowy, który pomaga nam w dostaniu się do trudno dostępnych miejsc, które znajdują się na dużych wysokościach. Również środki czystości jakie wykorzystujemy nie są zwykłymi detergentami dostępnymi dla klientów detalicznych. Są to niezwykle mocne chemikalia, które pomagają w wyczyszczeniu nawet najbardziej trudnych zabrudzeń, takich jak olej, zaprawa murarska, czy wieloletni kurz.

Tanie i jednocześnie profesjonalne czyszczenie szyb

Alpinist Clean to synonim profesjonalizmu. Zaufały nam już dziesiątki firm, które zarządzają największymi budynkami w Poznaniu i okolicach. Polecamy wszystkie usługi naszej firmy, nie tylko mycie szyb – zapraszamy do skorzystania z czyszczenia elewacji, kostki brukowej, także czyszczenia dachów. Ostatnia z usług jest przez nas szczególnie polecana, gdyż nie wpływa ona tylko na wygląd budynku, ale też na bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli są państwo zainteresowani współpracą. Dla każdego oferujemy darmową wycenę, którą wykonamy zdalnie przez telefon. Zostanie ona wykonana na podstawie wielkości powierzchni, a także lokalizacji budynku.

Alpinist-Clean

Kontakt

Alpinist-Clean
ul. Komorowskiego 6/160
63-100 Śrem
NIP: 785 - 16 - 85 - 585