Mycie okien na wysokości

Nasza firma oferuje mycie okien na wysokości. Poznań, a także cała wielkopolska ma teraz do dyspozycji profesjonalistów, dla których alpinistyczne mycie okien nie jest żadnym problemem. Posiadamy wszystkie uprawnienia pozwalające na wykonywanie prac wysokościowych, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, przyczyniło się do doskonałego poznania wszystkich potrzeb naszych Klientów. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli biur, budynków przemysłowych, sklepów, jak i również osób prywatnych posiadających domy z trudno dostępnymi do umycia oknami. Podejmujemy się też nietypowych zleceń w zakresie mycia szyb – żadne z nich nie jest dla nas problemem.

Profesjonalny wykonawca jest gwarantem dobrze wykonanej usługi.

Mycie okien na wysokości

Alpinistyczne mycie okien

Nauczeni trudnościami związanymi z wykonywaniem naszej pracy, w ostatnich latach wyposażyliśmy naszą ekipę w niezbędne do pracy narzędzia i pojazdy, aby przeprowadzić alpinistyczne mycie okien. Staramy się każde zlecenie wykonywać z pełnym profesjonalizmem w jak najkrótszym czasie. Dlatego w szczególnych przypadkach w naszej pracy używamy podnośników koszowych, a także sprzętu alpinistycznego. Te akcesoria pomagają nam w dostaniu się nawet w najtrudniejsze miejsca położone dziesiątki metrów nad ziemią. W naszej firmie stawiamy na odpowiednie przeszkolenie pracowników, dlatego każdy z nich wyszkolony jest nie tylko w zakresie odpowiedniego czyszczenia szyb, ale przede wszystkim bezpieczeństwa, które jest najważniejsze na miejscu pracy.

Mycie okien na wysokości Poznań

Każde zlecenie staramy się wykonać w jak najkrótszym terminie, jednak zawsze kładziemy wysoki nacisk na jakość wykonywanych usług – tak by państwo byli zawsze zadowoleni z efektu końcowego. Mycie okien na wysokości to nasza specjalność, więc jeżeli są państwo zainteresowani naszymi usługami to zapraszamy do kontaktu. Oczywiście nie obsługujemy jedynie klientów z Poznania, ale z całej wielkopolski. Nawet jeżeli obiekt znajduje się poza województwem wielkopolskim, zapraszamy do kontaktu – postaramy się przygotować odpowiednią ofertę, która zdecydowanie może konkurować z lokalnymi firmami.

Alpinist-Clean

Kontakt

Alpinist-Clean
ul. Komorowskiego 6/160
63-100 Śrem
NIP: 785 - 16 - 85 - 585