Czyszczenie elewacji

Profesjonalne czyszczenie elewacji pozwoli każdemu budynkowi odzyskać blask i doskonały wygląd. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu czyszczenia elewacji budynków w Poznaniu i okolicy. Nasze usługi, czyli czyszczenie elewacji i inne, kierujemy zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jako uzupełnienie tej usługi polecamy czyszczenie okien, które wykonane przez naszych fachowców sprawi, że budynek będzie wyglądał jak nowy.

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elwacji

Czyszczenie elewacji wykonane w sposób profesjonalny

Wieloletnie doświadczenie w branży utrzymania budynków pozwala nam zaoferować państwu usługi na najwyższym poziomie. Skorzystanie z propozycji naszej firmy umożliwi elewacji na Państwa budynku odzyskanie dawnego blasku, utraconego z powodu zabrudzeń i to bez potrzeby przeprowadzania kosztownego remontu – czyszczenie elewacji nie wpływa w żaden sposób na konstrukcję budynku, ani nie zagraża mieszkańcom zarówno w trakcie, jak i po czyszczeniu.

Usługę czyszczenia elewacji realizujemy za pomocą wysokociśnieniowych urządzeń firmy Karcher oraz specjalistycznych środków chemicznych. Te myjki ciśnieniowe, to jedne z najlepszych na rynku urządzeń przystosowanych do użytku przez profesjonalistów. Skorzystanie z naszej oferty umożliwi państwu oczyszczenie elewacji z różnego rodzaju zabrudzeń w postaci zacieków smarów, kurzu czy nawet korozji, wynikających z wieloletniej eksploatacji budynku.

Tanie mycie elewacji elewacji z możliwością przeprowadzenia renowacji

Po uprzednim oczyszczeniu elewacji z zabrudzeń możemy zaoferować także usługę polegającą na renowacji zniszczonej powierzchni. Takie połączenie to najlepszy wybór, w przypadku gdy chcą państwo uzyskać jak najlepszy efekt. Nasze działanie pozwoli na odnowienie każdego rodzaju elewacji, w tym klinkieru, piaskowca, cegły oraz tynku strukturalnego. Działamy profesjonalnie i skutecznie, a nasza praca przynosi długotrwały efekt.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu wykonania wstępnej wyceny kosztów wykonania usługi. Kosztorys mycia elewacji zależy między innymi od lokalizacji, powierzchni, a także stopnia zabrudzenia powierzchni.

Alpinist-Clean

Kontakt

Alpinist-Clean
ul. Komorowskiego 6/160
63-100 Śrem
NIP: 785 - 16 - 85 - 585