Czyszczenie i mycie kostki brukowej Poznań

Firma Alpinist Clean oferuje państwu profesjonalne i skuteczne mycie kostki brukowej. Jesteśmy liderami w branży, gdyż używamy najnowszych i najmocniejszych narzędzi, które ułatwiają nam wykonywanie zleceń – w tym czyszczenie kostki brukowej. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od wielu czynników, dlatego w celu uzyskania wstępnego kosztorysu zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Działamy głównie na terenie Poznania, jednakże zlecenia przyjmujemy również z innych miast na terenie województwa wielkopolskiego.

Mycie kostki brukowej

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej

Jesteśmy w stanie rozprawić się z każdym zabrudzeniem, również tym ciężkim i trudno dostępnym. Usuwamy plamy po oleju i ślady po oponach samochodowych – te zabrudzenia są jednymi z najbardziej uciążliwych. Rozprawiamy się też z plamami pozostawionymi przez lakiery, farby i zaprawy tynkarskie. Efektywnie usuwamy z kostki brukowej różnego rodzaju wykwity, mech, smołę oraz zanieczyszczenia spowodowane czynnikami atmosferycznymi. Prawdę mówiąc, nie ma zabrudzenia, z którym sobie nie poradzimy.

Jak zamówić czyszczenie kostki brukowej?

Mycie kostki brukowej to dla nas żaden problem. Posiadamy bogate zaplecze techniczne – profesjonalny sprzęt od najlepszych producentów oraz sprawdzone i przyjazne środowisku środki chemiczne. Realizujemy mniejsze i większe zlecenia zarówno jednorazowe, jak i cykliczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Działamy bardzo sumiennie i dokładnie. Dzięki naszym pracom, kostka brukowa w państwa otoczeniu odzyskuje dawną świetność i znów zachwyca wysokimi walorami estetycznymi. Oferując czyszczenie kostki brukowej, zapewniamy niezwykle konkurencyjne ceny. Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie Klienta, więc staramy się każde zlecenie wykonać w odpowiedni sposób, bez pozostawiania nieumytych miejsc. Oferując najwyższą jakość prac i atrakcyjne ceny, zyskujemy coś niezwykle ważnego – państwa satysfakcję i zaufanie. Jeżeli chcieliby Państwo zapoznać się z dokładnymi cenami naszych usług, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez numer telefonu umieszczony na stronie lub e-mail.

Alpinist-Clean

Kontakt

Alpinist-Clean
ul. Komorowskiego 6/160
63-100 Śrem
NIP: 785 - 16 - 85 - 585