Mycie okien Poznań

Alpinist-Clean zajmuje się czyszczeniem elewacji oraz myciem okien znajdujących się na dużych wysokościach, co bywa nazywane alpinistyczne mycie okien. Jest to najczęściej wykonywany przez nas typ zleceń, dlatego mamy w tym bardzo duże doświadczenie, oraz dysponujemy odpowiednim do tego typu pracy sprzętem. W razie wątpliwości i potrzeby konsultacji służymy wsparciem i pomocą. Oferujemy mycie okien Poznań oraz w innych miastach wielkopolski, choć nie są nam obce inne regiony, a nawet państwa.

Mycie okien na wysokości Poznań
Mycie okien Poznań

Największym atutem naszej firmy są doświadczeni pracownicy. To bardzo ważne w każdej branży, ale podczas pracy na wysokościach odgrywa jeszcze większą rolę. Nasza ekipa odpowiedzialna za mycie okien jest złożona z najlepszych fachowców w swojej branży. Jest to wynikiem skrupulatnego przeszkolenia, a także dużego doświadczenia, jakie nasi pracownicy zdobyli podczas czyszczenia dużych obiektów jak Termy Maltańskie, czy Poznań City Center. Oczywiście każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy zostaje przebadany i przeszkolony. Następnie jest on wdrażany stopniowo do wykonywanej pracy. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się o zespół, który pracuje na terenie należącego do nich budynku.

Mycie okien Poznań

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Dobrze przygotowany zespół jest kluczem do realizacji wszystkich zleceń. Firma równie mocno stawia także na bezpieczeństwo pracowników oraz osób postronnych. Jak już wspomniano, pierwszym krokiem do bezpiecznej pracy jest szkolenie i przygotowanie. Nie można zapomnieć, że pracownicy wyposażeni są w niezbędne zabezpieczenia, które chronią ich podczas pracy na dużych wysokościach. Umożliwiają one swobodne ruchy, bez ryzyka upadku. Wyposażenie służące do mycia i czyszczenia także jest przystosowane odpowiednio do charakteru naszej pracy. Dzięki temu wykonywane czynności uwzględniają wygodę pracownika i zasady ergonomii.

Jak wygląda alpinistyczne mycie okien?

Mycie okien na wysokości jest zadaniem wymagającym i trudnym. Przed realizacją usługi warto dowiedzieć się, jak ono wygląda. Nie trzeba wyjaśniać, że alpinistyczne mycie okien ma miejsce w przypadku wieżowców i innych wysokich budynków. Wykonuje się je wtedy, gdy tradycyjna drabina, rusztowanie i podnośnik nie wystarczają. Dotarcie do wszystkich powierzchni umożliwiają techniki linowe. Dla doświadczonych pracowników są one nie tylko bezpieczną, ale także skuteczną i wygodną metodą. Najlepszym czasem na mycie okien na dużych wysokościach jest oczywiście lato, choć podczas dobrej pogody takie zadania można wykonywać także wiosną i wczesną jesienią. Warto wiedzieć, że działanie mogą utrudnić opady, burze, silny wiatr lub bardzo wysoka temperatura. W związku z tym terminy powinny być ustalane elastycznie, przy przykładaniu ogromnej uwagi do panujących aktualnie warunków pogodowych.

Inne usługi wykonywane przez firmę Alpnist Clean

Jesteśmy firmą wszechstronną oraz elastyczną. W naszej ofercie dostępne są różne usługi, które pozwolą zadbać o wygląd samego budynku, ale także jego otoczenia. Do innych usług Alpinist Clean należą:

  • Czyszczenie elewacji — to usługa, która doskonale uzupełnia czyszczenie okien i sprawia, że każdy budynek wygląda jak nowy. Szczególnie polecamy tę usługę klientom, którzy chcą przeprowadzić kompleksową renowację budynku. Wykonanie tych dwóch usług przez naszą firmę sprawi, że zarówno elewacja, jak i szyby będą wyglądać jak nowe. Przykłady takich renowacji w postaci zdjęć przed i po zobaczyć można w naszej galerii, do której serdecznie zapraszamy.
  • Czyszczenie kostki brukowej — obok zadań wykonywanych „w chmurach”, nasza firma jest w stanie zrealizować także bardziej „przyziemne” przedsięwzięcia. W swojej ofercie mamy także profesjonalne mycie kostki brukowej. Jest ono wykonywane przy użyciu bezpiecznych i skutecznych preparatów oraz najnowocześniejszych narzędzi. Wyczyszczona kostka jest następnie zabezpieczana tak, aby przez długi czas nie przyjmowała nowych zabrudzeń.

Ile kosztuje alpinistyczne mycie okien?

Jeśli potrzebne jest alpinistyczne mycie okien Poznań może skorzystać z naszych usług praktycznie od ręki. Wcześniej zapraszamy jednak do kontaktu, by porozmawiać o kosztach usługi. Ciężko jest bez konsultacji jednoznacznie określić, ile będzie kosztowało mycie okien lub czyszczenie elewacji. Cena uwarunkowana jest różnymi czynnikami. Mogą wpływać na nią m.in. wysokość budynku, wielkość powierzchni i jej rodzaj. Dla każdego klienta wykonujemy zdalnie wstępny kosztorys na podstawie wielkości powierzchni, jaką trzeba wyczyścić. Cena zależy także od tego, gdzie znajduje się obiekt, na którym ma zostać wykonana usługa. Zamiast domyślać się, ile może kosztować profesjonalne mycie okien na wysokości, lepiej po prostu skontaktować się z nami. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcą państwo otrzymać taką wycenę mycia okien.

Czym charakteryzuje się dobra firma myjąca okna na wysokości?

Wybór dobrej firmy może okazać się nie lada wyzwaniem. Na szczęście, jeśli chodzi o mycie okien na wysokości Poznań nie ma czym się martwić. Może śmiało skorzystać z usług Alpinist Clean. W przypadku, kiedy nie jest się zdecydowanym, jaką firmę wybrać, warto wiedzieć jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru. Oto one:

  • wykwalifikowany, doświadczony zespół,
  • nowoczesny sprzęt służący do czyszczenia i mycia,
  • jakość zabezpieczeń stosowanych przez firmę,
  • posiadanie pozwoleń na pracę wykonywaną na dużych wysokościach,
  • elastyczność i możliwość dostosowania się do oczekiwań klienta,
  • mobilność.

Alpinist Cleasn posiada wszystkie te cechy, by świadczyć swoim klientom usługi najwyższej jakości.

Bezbłędne mycie okien Poznań ma do dyspozycji Alpinist Clean

Alpinist Clean działa na terenie całej Wielkopolski, jednak większość budynków, jakie regularnie czyścimy, mieści się właśnie w Poznaniu. Dlaczego klienci z Poznania i okolic nam zaufali? To proste. Jesteśmy najlepszą firmą w swoim fachu – nie tylko wykonujemy nasze usługi fachowo, ale też tanio i (jeśli klient tego potrzebuje) w krótkim terminie. Jeżeli są państwo zainteresowani naszymi usługami, to serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego — wszystkie dane dostępne są zakładce „Kontakt„.

Profesjonalne mycie okien w całej Wielkopolsce

Pracujemy na terenie całej wielkopolski, a w zasadzie można powiedzieć, że w całym kraju, gdyż realizowaliśmy zlecenia w różnych jego regionach. Część kosztów związanych jest z dojazdem, dlatego najlepsze ceny usług oferujemy w:

Alpinist-Clean

Kontakt

Alpinist-Clean
ul. Komorowskiego 6/160
63-100 Śrem
NIP: 785 - 16 - 85 - 585