Czyszczenie elewacji Poznań

Profesjonalne czyszczenie elewacji Poznań pozwoli każdemu budynkowi odzyskać blask i doskonały wygląd. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu czyszczenia elewacji budynków w Poznaniu i okolicy. Nasze usługi, czyli czyszczenie elewacji i inne, kierujemy zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jako uzupełnienie tej usługi polecamy czyszczenie okien, które wykonane przez naszych fachowców sprawi, że budynek będzie wyglądał jak nowy.

Czyszczenie elewacji Poznań

Czyszczenie elewacji Poznań

Czyszczenie elewacji w Poznaniu przez profesjonalistów

Wieloletnie doświadczenie w branży utrzymania budynków pozwala nam zaoferować państwu usługi na najwyższym poziomie. Skorzystanie z propozycji naszej firmy umożliwi elewacji na Państwa budynku odzyskanie dawnego blasku, utraconego z powodu zabrudzeń i to bez potrzeby przeprowadzania kosztownego remontu – czyszczenie elewacji nie wpływa w żaden sposób na konstrukcję budynku, ani nie zagraża mieszkańcom zarówno w trakcie, jak i po czyszczeniu.

Usługę czyszczenia elewacji realizujemy za pomocą wysokociśnieniowych urządzeń firmy Karcher oraz specjalistycznych środków chemicznych. Te myjki ciśnieniowe, to jedne z najlepszych na rynku urządzeń przystosowanych do użytku przez profesjonalistów. Skorzystanie z naszej oferty umożliwi państwu oczyszczenie elewacji z różnego rodzaju zabrudzeń w postaci zacieków smarów, kurzu czy nawet korozji, wynikających z wieloletniej eksploatacji budynku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wyszkoleni pracownicy to klucz do realizacji wszystkich zleceń. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo pracowników oraz osób postronnych. Pierwszym krokiem do takiej pracy jest szkolenie oraz przygotowanie. Niezbędne do pracy na wysokości zabezpieczenia są poddawane stałej kontroli, gdyż chronią nasze życie i zdrowie. Poza profesjonalnymi uprzężami do wspinania również, wyposażenie służące do czyszczenia elewacji oraz mycia okien jest odpowiednio przystosowane do charakteru pracy na wysokości. Stosujemy optymalne i wypracowane przez lata rozwiązania, które pozawalają na wygodne oraz bezpieczne wykonywanie mycia elewacji.

Mycie elewacji Poznań

Po uprzednim oczyszczeniu elewacji z zabrudzeń możemy zaoferować także usługę polegającą na renowacji zniszczonej powierzchni. Takie połączenie to najlepszy wybór, w przypadku gdy chcą państwo uzyskać jak najlepszy efekt. Nasze działanie pozwoli na odnowienie każdego rodzaju elewacji, w tym klinkieru, piaskowca, cegły oraz tynku strukturalnego. Działamy profesjonalnie i skutecznie, a nasza praca przynosi długotrwały efekt.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu wykonania wstępnej wyceny kosztów wykonania usługi. Kosztorys mycia elewacji zależy między innymi od lokalizacji, powierzchni, a także stopnia zabrudzenia powierzchni.

Alpinist-Clean

Kontakt

Alpinist-Clean
ul. Komorowskiego 6/160
63-100 Śrem
NIP: 785 - 16 - 85 - 585