Fachowe mycie okien w Poznaniu
 

Mycie okien Poznań

Jesteśmy liderem na lokalnym rynku od już od kilku lat. Firma Alpinist Clean oferuje fachowe mycie okien. Poznań ma teraz odpowiedniego specjalistę, którego usługi są zawsze wykonane fachowo i szybko. Zapewniamy państwa, że czyszczenie okien wykonane będzie przez nas z niezwykłą starannością, gdyż naszym priorytetem jest zadowolenie klientów.

Szybki kontakt

Alpinist Clean to nie tylko czyszczenie okien

Jeżeli interesuje państwa alpinistyczne mycie okien, to zapraszamy do kontaktu. Jest to najczęściej wykonywany przez nas typ zleceń, dlatego mamy w tym bardzo duże doświadczenie. Nasza ekipa odpowiedzialna za mycie okien jest złożona z najlepszych fachowców w swojej branży. Odpowiada za to przeszkolenie, a także duże doświadczenie, jakie nasi pracownicy zdobyli podczas czyszczenia tak dużych obiektów jak Termy Maltańskie, czy Poznań City Center. Usługą, która doskonale uzupełnia czyszczenie okien i sprawia, że każdy budynek wygląda jak nowy jest czyszczenie elewacji. Szczególnie polecamy tą usługę dla każdego klienta, który chce przeprowadzić kompleksową renowację budynku. Wykonanie tych dwóch usług przez naszą firmę sprawi, że zarówno elewacja, jak i szyby wyglądać będą jak nowe. Przykłady takich renowacji w postaci zdjęć przed i po zobaczyć można w naszej galerii do której serdecznie zapraszamy.

Bezbłędne mycie okien – Poznań ma do dyspozycji firmę z dużym doświadczeniem

Alpinist Clean działa na terenie całej wielkopolski, jednak większość budynków, jakie regularnie czyścimy mieści się właśnie w Poznaniu. Dlaczego klienci z Poznania i okolic nam zaufali? To proste. Jesteśmy najlepszą firmą w swoim fachu – nie tylko wykonujemy nasze usługi fachowo, ale też tanio i w krótkim terminie jeśli jest to wymagane. Jeżeli są państwo zainteresowani naszymi usługami, to serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego, lub poprzez numer telefonu, który dostępny jest w zakładce kontakt. Dla każdego klienta wykonujemy zdalnie wstępny kosztorys na podstawie wielkości powierzchni, jaką trzeba wyczyścić, a także lokalizacji. Zapraszamy do kontaktu jeżeli chcą państwo otrzymać taką wycenę mycia okien.

Alpinist-Clean

Kontakt

Alpinist-Clean
ul. Komorowskiego 6/160
63-100 Śrem
NIP: 785 - 16 - 85 - 585

13 + 10 =