^ TOP BACK
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Usługa mycia fasad aluminiowo - szklanych na obiekcie - Poznań City Center
Prace Wysokościowe, Mycie przeszkleń, Brama Poznania
Mercator, Poznań - mycie elewacji szklanej oraz paneli elewacji 400m2
Mycie przeszkleń PPTP Poznań
Czyszczenie elewacji - Spółdzielnia Mieszkaniowa -Wieniawa, Leszno
Mycie Dachu - Wytwórnia Opakowań, Grotniki
Mycie okien z wysięgnika koszowego - Termy Maltańskie, Poznań
Odśnieżanie dachu - PKO BP, Oddział Śrem

Mycie okien na wysokości Poznań


Poznań City Center - umyte okna szklanej fasady budynku

Nasza firma oferuje mycie okien na wysokości w Poznaniu oraz na terenie całej Wielkopolski. Posiadamy wszystkie uprawnienia pozwalające na wykonywanie prac wysokościowych, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, przyczyniło się do doskonałego poznania wszystkich potrzeb naszych Klientów. Nasza oferta kierowana jest do właścicieli biur, budynków przemysłowych, sklepów, jak i również osób prywatnych posiadających domy z trudno dostępnymi do umycia oknami.

 

Realizowane przez nas wysokościowe mycie okien obejmuje nie tylko czyszczenie okien zewnętrznych. Zajmujemy się również myciem okien wewnątrz biurowców, galerii oraz budynków przemysłowych. Ponadto podejmujemy się zleceń obejmujących mycie przeszkleń biurowych, jak i również witryn sklepowych. Wszechstronny zakres naszej działalności, pozwala na uporanie się z każdą ubrudzoną szklaną powierzchnią, znajdującą się w trudno dostępnym miejscu.

 

 Cennik mycia okien w Poznaniu

Jeżeli interesuje Państwa cennik mycia okien w Poznaniu oraz okolicy, zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Na ostateczny kosztorys wykonanej usługi, składa się przede wszystkim wielkość powierzchni przeznaczonej do umycia, lokalizacja obiektu, jak i również termin realizacji zlecenia, który byłby dla Klienta satysfakcjonujący.

Gwarantujemy atrakcyjną cenę, połączoną z miłą atmosferą, a także pełnym profesjonalizmem. Na koszty wykonania usługi, wpływa również cykliczność współpracy. Wykonujemy usługi jednorazowo, a także w oparciu o dłuższą umowę. Natomiast dla naszych stałych Klientów przygotowujemy indywidualną ofertę. Zapraszamy do spotkania w naszym biurze, w celu omówieniu wszystkich szczegółów owocnej współpracy.

 

Wysokościowe mycie okien

Dla naszej ekipy mycie okien w Poznaniu, a także sąsiednich miejscowościach, jest wyzwaniem, z którym radzimy sobie doskonale. Oprócz wykorzystywanych sprzętów do prac na wysokościach, podczas realizacji zleceń używamy akcesoriów oraz sprzętów (w tym również podnośnika koszowego), do efektywnego czyszczenia powierzchni szklanych. W ten sposób każde zlecenie wyróżnia się idealnie umytymi szybami oraz witrynami.