^ TOP BACK
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Usługa mycia fasad aluminiowo - szklanych na obiekcie - Poznań City Center
Prace Wysokościowe, Mycie przeszkleń, Brama Poznania
Mercator, Poznań - mycie elewacji szklanej oraz paneli elewacji 400m2
Mycie przeszkleń PPTP Poznań
Czyszczenie elewacji - Spółdzielnia Mieszkaniowa -Wieniawa, Leszno
Mycie Dachu - Wytwórnia Opakowań, Grotniki
Mycie okien z wysięgnika koszowego - Termy Maltańskie, Poznań
Odśnieżanie dachu - PKO BP, Oddział Śrem

Odśnieżanie dachów Poznań


   Śnieg zalegający na dachach budynków może prowadzić do groźnych wypadków i stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Systematyczne usuwanie śniegu zapewnia komfort i bezpieczeństwo. W odpowiedzi na rosnące potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, oferujemy profesjonalne odśnieżanie dachów. Posiadamy bogate doświadczenie i niezbędny sprzęt. Dzięki temu pracujemy skutecznie, nieinwazyjnie i bezpiecznie. Sposób przeprowadzania prac dostosowujemy indywidualnie do rodzaju, konstrukcji i powierzchni dachu. Działamy głównie na terenie Poznania, jednakże zlecenia przyjmujemy również z innych miast województwa wielkopolskiego.

 

Zajmujemy się odśnieżaniem dachów rozmaitych obiektów. Odśnieżamy dachy sklepów, hal produkcyjnych, fabryk, stacji benzynowych, banków, restauracji, hoteli, lodowisk i obiektów widowiskowo-sportowych. Odśnieżamy także dachy domów prywatnych. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe i cykliczne. Realizujemy zlecenia zarówno bardzo małe, jak i duże. Odśnieżanie dachów i usuwanie śniegu to dla nas żaden problem. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz grupą doświadczonych fachowców. Podczas pracy stosujemy wszystkie możliwe zabezpieczenia i wymagane przepisami środki bezpieczeństwa. Nie zapominamy o zadowoleniu Klienta. Poza doskonałą jakością prac, gwarantujemy również atrakcyjny cennik odśnieżania dachów. Jesteśmy konkurencyjni i bardzo skuteczni. Zapraszamy do współpracy!

Odśnieżanie dachów cennik

W celu poznania cennika odśnieżania dachów w Poznaniu oraz okolicy, zapraszamy do skontaktowania się za pośrednictwem wiadomości mail lub drogątelefoniczną. Na ostateczny koszt usługi, składa się powierzchnia i rodzaj dachu, a także położenie obiektu oraz trudność związana z odśnieżeniem. Terminy zlecenia ustalamy wspólnie z klientem.