^ TOP BACK
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Usługa mycia fasad aluminiowo - szklanych na obiekcie - Poznań City Center
Prace Wysokościowe, Mycie przeszkleń, Brama Poznania
Mercator, Poznań - mycie elewacji szklanej oraz paneli elewacji 400m2
Mycie przeszkleń PPTP Poznań
Czyszczenie elewacji - Spółdzielnia Mieszkaniowa -Wieniawa, Leszno
Mycie Dachu - Wytwórnia Opakowań, Grotniki
Mycie okien z wysięgnika koszowego - Termy Maltańskie, Poznań
Odśnieżanie dachu - PKO BP, Oddział Śrem

Czyszczenie i mycie kostki brukowej Poznań

 

Firma ALPINIST CLEAN oferuje Państwu profesjonalne i skuteczne czyszczenie kostki brukowej. Jesteśmy w stanie rozprawić się z każdym zabrudzeniem, również tym ciężkim i trudno dostępnym. Usuwamy plamy po oleju i ślady po oponach samochodowych. Rozprawiamy się z plamami pozostawionymi przez lakiery, farby, zaprawy tynkarskie. Efektywnie usuwamy z kostki brukowej różnego rodzaju wykwity, mech, smołę oraz zanieczyszczenia spowodowane czynnikami atmosferycznymi. Działamy głównie na terenie Poznania, jednakże zlecenia przyjmujemy również z innych miast na terenie województwa wielkopolskiego. 

Mycie kostki brukowej to dla nas żaden problem. Posiadamy bogate zaplecze techniczne - profesjonalny sprzęt od najlepszych producentów oraz sprawdzone i przyjazne środowisku środki chemiczne. Realizujemy mniejsze i większe zlecenia zarówno jednorazowe, jak i cykliczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Działamy bardzo sumiennie i dokładnie. Dzięki naszym pracom, kostka brukowa w Państwa otoczeniu odzyskuje dawną świetność i znów zachwyca wysokimi walorami estetycznymi. Oferując mycie i czyszczenie kostki brukowej, zapewniamy konkurencyjne ceny! Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie Klienta. Oferując najwyższą jakość prac i atrakcyjne ceny, zyskujemy coś niezwykle ważnego - Państwa satysfakcję i zaufanie. Jeżeli chcieliby Państwo zapoznać się z dokładnymi cenami naszych usług, zapraszamy do kontaktu z nami.