^ TOP BACK
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Usługa mycia fasad aluminiowo - szklanych na obiekcie - Poznań City Center
Prace Wysokościowe, Mycie przeszkleń, Brama Poznania
Mercator, Poznań - mycie elewacji szklanej oraz paneli elewacji 400m2
Mycie przeszkleń PPTP Poznań
Czyszczenie elewacji - Spółdzielnia Mieszkaniowa -Wieniawa, Leszno
Mycie Dachu - Wytwórnia Opakowań, Grotniki
Mycie okien z wysięgnika koszowego - Termy Maltańskie, Poznań
Odśnieżanie dachu - PKO BP, Oddział Śrem

Czyszczenie elewacji Poznań


 

Efekty wyczyszczenia elewacji

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu czyszczenia elewacji w Poznaniu i okolicy. Profesjonalne mycie elewacji pozwoli każdemu budynkowi odzyskać blask i doskonały wygląd. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm (na przykład spółdzielnie mieszkaniowe), jak i osób prywatnych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny!

 

Wieloletnie doświadczenie w branży utrzymania budynków pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Skorzystanie z propozycji naszej firmy umożliwi elewacji na Państwa budynku odzyskanie dawnego blasku, utraconego z powodu zabrudzeń i to bez potrzeby przeprowadzania kosztownego remontu! 

Mycie elewacji

Usługę czyszczenia elewacji realizujemy za pomocą wysokociśnieniowych urządzeń firmy Karcher oraz specjalistycznych środków chemicznych. Skorzystanie z naszej oferty umożliwi oczyszczenie elewacji z różnego rodzaju zabrudzeń w postaci zacieków smarów, kurzu czy nawet korozji, wynikających z wieloletniej eksploatacji budynku.

 

Renowacja elewacji 

Po uprzednim oczyszczeniu elewacji z zabrudzeń możemy zaoferować także usługę polegającą na renowacji zniszczonej powierzchni. Nasze działanie pozwoli na odnowienie każdego rodzaju elewacji, w tym klinkieru, piaskowca, cegły oraz tynku strukturalnego. Działamy profesjonalnie i skutecznie, a nasza praca przynosi długotrwały efekt.